Filmizleme yeri


  Forum Duyurusu: Forum Kuralları

  Paylaş
  avatar
  Azrael
  Admin

  Mesaj Sayısı : 67
  Kayıt tarihi : 06/04/12
  Yaş : 25
  Nerden : Marmaris

  Forum Duyurusu: Forum Kuralları

  Mesaj  Azrael Bir Salı Nis. 10, 2012 3:28 pm

  HERHANGİ BİR CEZAİ YAPTIRIMLA KARŞI KARŞIYA KALMAMAK İÇİN LÜTFEN FORUM KURALLARINA UYUNUZ...

  1. Admin ve süper Mod.lar her yazılan mesajı hemen göremeyebilirler, uygun olmayan bir mesajla karsılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu mod.lara yada Admin e haber veriniz.

  2.Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip mesajlar göndermek yasaktır.

  Yöneticiler tarafından görülen bu tip mesajlar haber verilmeksizin silinecek ve mesajı atanlar uyarılacaktır. Bu tür mesajlara yine aynı şekilde karşılık vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktır..

  3.Internet dilinde büyük harflerle yazılar yazmak bağırmak demektir, gereksiz yere alışkanlık edinerek büyük harflerle yazı yazmak yasaktır.

  4.Yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.Yöneticiler yanlış yere açılan konuları uyarmaksızın ilgili bölüme kaydırabilirler.
  Eğer uygun bir bölüm bulamadıysanız konuyu bir yöneticiye bildirebilir yardım isteyebilirsiniz.

  5.Üyeler kendi aralarındaki özel sorunlarını sitenin huzurunu bozacak bir şekilde diğer üyelere kesinlikle yansıtamaz. Her ne konu da olursa olsun, tartışmalara ve eleştirilere yön veren konular açmak ,mesajlar göndermek yasaktır.
  Üyeler kendi aralarındaki tartışmalar için forumu kullanamaz. Tartışmalar ve kişisel konuşmalar sadece özel mesaj yolu ile yapılabilir.

  6. Her üye kendi adına yazılan mesajlardan sorumludur. istenmeyen bir durumda ben yazmadım çıkış yapmamışım arkadaşım yaptı gibi sebepler ,mesuliyetten ya da verilen bir cezadan affınızı sağlamayacaktır. Hür üye, üyeliğini tehlikeye atabilecek olası sorunlara karşı kendi güvenliğini sağlamak zorundadır.

  7.Ahlak dışı konular açmak, uygunsuz resimler sunmak yasaktır.

  8.Siyasi propaganda yapmak, bölücü mesaj içeren yazı ve resim paylaşımı yapmak, din istismarı yapan mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazmak ve ayni şekilde başka bir üyeyi yada üçüncü bir şahsi küçültücü veya hakaret edici yazı yazılması yasaktır.

  9.Yeni bir konu başlığı açmadan önce arama özelliğini kullanarak o konunun sitede mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Aynı isimde açılan konular açılamamasına dikkat edilmeli aksi takdirde mesajlar yöneticiler tarafından silinecektir.

  10.Forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir.

  11.Site yöneticileri uygun olmayan mesajları silme, editleme taşıma ve kilitleme yetkisine sahiptir; itiraz edilemez.

  12.cinemanette.yetkin-forum.com forumlarına atılan mesajlara gereksiz cevap veren, konuyu dağıtan, "cıvıklaştıran" ve ortamı seviyesizleştiren üyelerin mesajları silinecek ve uyarılacaklardır.
  Belirli bir uyarı seviyesine ulaşan üyelerin üyelikleri otomatik olarak askıya alınır veya silinir.
  Yöneticiler, bunun tekrarlanması halinde uyarının en üst seviyeye ulaşmasını beklemeden üyenin kaydını forumdan silebilir.

  13.Yasal ve insani nedenlerden dolayı, cinemanette.yetkin-forum.com Forumlarında net kullanıcıları arasında CRACK, WAREZ, PORNO, HACKING olarak tabir edile gelen içeriğe sahip mesajların atılması yasaktır. Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir.

  14.Sitemizde bayanlara tanışma mesajları göndermek yasak olup tesbit edilen üyeler yasaklanır.

  15.Forum yöneticileri, üyelerin özel mesaj özelliğini kötüye kullandığını düşündüğü kullanıcıların, özel mesaj yollama yetkisini sınırlandırabilir.

  16.Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, çerkez, Zenci, Hint, Arap, çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

  17. Forumlarda bulunan bir konuda veya farklı konularda aynı içerikte arka arkaya mesaj göndermek yasaktır. Üyelerin mesajlarını editlemek için 3 dakika zamanı vardır. Msnde yazar gibi arka arkaya mesaj gönderen üyeler No Post cezası alacaktır...


  18.Bölüm sorumlusu olan Mod’larımızın uyarılarını lütfen dikkate alınız, uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olur.
  Bölüm sorumlusu olan Mod’larımızın uyarılarında hata var ise lütfen Admin veya Yöneticilerimize özel mesaj yolu ile bildirin.

  19.Forumumuzda site tanıtımı yasaktır arkadaşlar reklamınızı toplistlere arama motorlarına yapınız.

  20.V.I.P üyeligi icin profildeki bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz.

  21.İmza kuralları:
  - İmzadaki yazılar 5 satırı aşmamalıdır.
  - Reklam içerikli materyaller yasaktır
  - Site tanıtımı yapmak kesinlikle yasaktir.

  22.İmzalardaki resimler veya yazilar kurallara uymadigi taktirde yöneticiler tarafindan silinir.
  Kurallarin tekrar ihlal edildigi taktirde üye forumdan uzaklastirilir.

  23.Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş varsayılır.

  24.Yöneticiler haricinde hiçbir üye bir diğerine uyarı yapamaz. Bir üyeyle ilgili şikayetiniz var ise yöneticilere bildirin.

  25.Forum kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir.
  Eklenen veya yenilenen her kural geriye dönük işleyebilir.
  Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir; itiraz edile
  mez

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 1:38 pm